Ons team

Het team van Sport en Welzijn Bodegraven-Reeuwijk zorgt er gezamenlijk voor dat zoveel mogelijk inwoners kunnen bewegen.

Management

Ontmoet het management team van SenW Bodegraven-Reeuwijk.

Functie Contact
Directeur-Bestuurder
Sanne Wouters
sanne.wouters@senw-br.nl
0634880028
Financieel manager
Mandy Beukers-Verbakel
mandy.beukers@senw-br.nl
0172-727880

 

Backoffice 

Ontmoet de back-office medewerkers van SenW Bodegraven-Reeuwijk.

Functie Contact
HRM medewerker
Sia Koster
info@senw-br.nl
0172-727880
(financieel) Administratief medewerker
Monique de Vries 
administratie@senw-br.nl
0172-727880

 

(sport-) Accommodaties 

SenW Bodegraven-Reeuwijk verzorgt het beheer en exploitatie van verschillende sporthallen, gymzalen en buitensportaccommodaties. 

Functie Contact
Coördinator (sport-) accommodaties
Gert van der Laan
gert.vanderlaan@senw-br.nl
0652330968
Coördinator Buitensport
Eef Zwanenburg
eef.zwanenburg@senw-br.nl 
buitensport@senw-br.nl 
0172-727880
Teamleider Beheer & Verhuur
Mariska Dekkers
verhuur@senw-br.nl 
0638298118

 

Buurtsportcoaches 

De Buurtsportcoaches van SenW Bodegraven-Reeuwijk zijn hét aanspreekpunt voor vragen over sporten en bewegen voor sportaanbieders, instanties en bewoners in de gemeente. Zij zijn de verbinder tussen verschillende partijen om een zo passend mogelijk sport en beweegaanbod te creëren voor alle inwoners. Met als doel iedereen in beweging te krijgen en te houden.

Functie Contact
Coördinator Buurtsportcoach & JOGG regisseur
Dennis Boele
dennis.boele@senw-br.nl
buurtsportcoach@senw-br.nl
0628057717
Buurtsportcoach
Lisette Verleun
lisette.verleun@senw-br.nl
0652189324
Buurtsportcoach & Leefstijlcoach
Vivian van den Herik
vivian.vandenherik@senw-br.nl
leefstijl@senw-br.nl 
0648515809
Buurtsportcoach
Britt Paats
britt.paats@senw-br.nl
0652331036

 

Sporthalbeheerders 

Ontmoet de sporthalbeheerders van van SenW Bodegraven-Reeuwijk.

Functie Contact
Sporthalbeheerder 
Rob Aartman
info@senw-br.nl
Sporthalbeheerder
Jacqueline van den Eng
info@senw-br.nl
Sporthalbeheerder
Marga Maas
info@senw-br.nl
Sporthalbeheerder
Evert Lekkerkerk
info@senw-br.nl
Sporthalbeheerder
Gijsbert Maijenburg
info@senw-br.nl
Sporthalbeheerder
Jan Tuithof
info@senw-br.nl

 

Wil jij onderdeel worden van ons gezellige team? Bekijk onze vacatures.